Schválené opravy a investice na rok 2021

Dne 16. prosince 2020 večer na svém veřejném zasedání schválilo Zastupitelstvo města předložený rozpočet s jednou úpravou. Touto úpravou je začlenění projektové dokumentace na budovu nové budovy městského úřadu ve výši 3 mil. Kč.

Ostatní položky rozpočtu na rok 2021, střednědobý výhled na léta 2021 – 2023 zůstaly beze změn tak, jak je předložila Rada města 23. 11. 2020 a doporučil Finanční výbor 25. 11. 2020.

Ačkoliv došlo k mnoha změnám, které vycházejí z jednání Poslanecké sněmovny PČR (daňový balíček), podařilo se rozpočet sestavit. Lze jej nazvat jak „krizový“. Mnoho investičních akcí muselo být vyloučeno, ale také se snížily mandatorní výdaje na chod města. Přestože došlo k takovým „veletočům“, podařilo se sestavit rozpočet na příští rok, který dodržuje veškerá fiskální pravidla pro sestavení rozpočtu.

V případě většího příjmu finančních prostředků ze státního rozpočtu budou orgány města jednat o zařazení dalších (vyřazených) investičních akcí.

S čím se tedy v roce 2021 v současné době počítá se můžete podívat zde:

zdroj: Rozpočet MMpB pro rok 2021, jednání ZM 16. 12. 2021

Za MNÍŠECKÉ PATRIOTY: Mgr. Eduard Navara, člen Finančního výboru ZM

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog, Finanční výbor. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Schválené opravy a investice na rok 2021

 1. Cole napsal:

  Zakladni vseobecne smluvni podminky pro uzavreni verejnopravnich smluv o poskytnuti neinvesticnich dotaci na PROGRAM: Podpora sportu pro rok 2021 – podpora provozu sportovist a pravidelne cinnosti dospelych Zakladni vseobecne smluvni podminky pro uzavreni verejnopravnich smluv o poskytnuti investicnich a neinvesticnich dotaci na zkvalitneni sportovniho prostredi a zarizeni na uzemi mesta Brna pro rok 2020 – Investice a opravy

  • Mníšečtí Patrioti napsal:

   Dobrý den,
   příspěvek se netýká města Brna. Z vaší reakce není zřejmé, proč srovnáváte Brno a Mníšek pod Brdy. Prosíme uveďte to na správnou míru, jinak příspěvek nezveřejníme.
   Mníšečtí Patrioti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *