Práce poradních orgánů RM a ZM

Od naší poslední informace o práci poradních orgánů RM a ZM, vyvíjely poradní orgány tyto činnosti a nastaly následující změny:

Komise pro vzdělávání v 21. století se sešla naposledy 16.2.2021. O tom jsme již informovali a od té doby nenastala žádná změna, není k dispozici žádný zápis o činnosti.

Povodňová komise se za toto volební období zatím nesešla. Od poslední informace došlo ke změně složení komise: dne 7.4.2021 rezignoval na členství p. František Keyř.

Komise pro kulturu, sport a volný čas se sešla naposledy 1.12.2020, od té doby není k dispozici žádný zápis o činnosti. V mezidobí rezignovala na předsednictví Kristýna Vávrová a na post předsedkyně byla jmenována Jana Dušková – obojí 15.3.2021. Tentýž den byla komise doplněna o Lindu Sevaldovou.

Komise pro digitalizaci a inovace se sešla naposledy 16.10.2020, od té doby není k dispozici žádný zápis o její činnosti.

Komise pro strategické plánování a majetek města – doznala změn ve složení. Na post předsedy i na členství rezignoval 25.1.2021 Mgr. Michal Trkan. Při svém odchodu z funkce předal zápis za období 2019 – 2020.

Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality se od roku 2019 nesešla. K dispozici není žádný nový zápis o její činnosti. V poslední době doznala změn ve složení, kdy 17.5.2021 rezignoval na členství Milan Olšák z důvodu změny bydliště a tím nemožnosti výkonu funkce.

Komise pro sociální oblast a rodinnou politiku doznala změn ve svém složení. Dne 19.4.2021 byl odvolán Jan Daniel a jmenována Tereza Středová. Od naší poslední informace se komise sešla 26.4.2021.

Komise pro životní prostředí se podle dodaných zápisů sešla naposledy v březnu 2020. Od té doby není o její činnosti žádný záznam.

Komise pro územní plánování a rozvoj města byla po dlouhé době jmenována. Předsedkyní se stala Mgr. Magdaléna Davis, Ph.D., členy: Stanislav Jirota, Jiří Zápal, Aleš Krákora, Dana Dvořáková a Jaroslav Kedaj. Komise zatím nezveřejnila žádný zápis o své činnosti.

Redakční rada Zpravodaje městečka pod Skalkou se schází pravidelně. Od naší poslední informace se sešla 3x a tak doplňujeme její zápisy:

Kontrolní výbor vykonává svou kontrolní činnost, avšak zápisy jsou předkládané pozdě a na ZM projednávané podle účasti předsedy KV. Proto je zde mnoho doplněných zápisů, přesto ještě další chybí.

Finanční výbor se schází pravidelně a od poslední informace se sešel 1x.

zdroj: https://www.mnisek.cz/mesto/samosprava/vybory-a-komise/

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog, Finanční výbor, Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality, Komise pro sociální oblast a rodinnou politiku, Komise pro Životní prostředí, Kontrolní výbor. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *