Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality

Po velmi dlouhé době byl zveřejněn zápis č. 3 ze zasedání Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality z podzimu 2019. Již podruhé nebyla komise usnášeníschopná. Ačkoliv jí to již jednou Rada města vytkla, jednala i tentokrát.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog, Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality

  1. info o činnosti bezpečnostní komise napsal:

    Zdravím,
    jako člen komise musím konstatovat, že dosazený předseda (Gruzs- druh zastupitelky Pochmanové) řádně nekoná. Protokoly se zpracovávají cca 1/2 roku, atd. Na minulou komisi mě ani nepozval, neposlal na schválení protokol z jednání, atd. a ani se neomluvil. Prostě očekávané chování dnes již bývalého policisty. Na základě toho jsem podal žádost na nápravné opatření a bylo mi sděleno, že mu jeho jednání bylo místostarostkou vytknuto. Nicméně do této doby nebylo v roce 2020 ani jedno zasedání komise, atd. Náprava stavu věci se tedy nekonala. Domnívám se tedy, že činnost v této komisi za účasti dosazeného předsedy je zcela zbytečná!
    S pozdravem
    Ing. J. Starý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.